Classic Car Króžek Brno
http://www.cck-brno.com/_forum/

Nové fórum
http://www.cck-brno.com/_forum/viewtopic.php?f=11&t=815
Stránka 1 z 1

Autor:  Albert [ čtvrtek 8. srpen 2013, 21:21 ]
Předmět příspěvku:  Nové fórum

Vítáme všechny na novém fóru CCK.

Jak jste si již jistě všimli, běží nám od včera nové webové stránky. Ty přináší podstatné zvýšení informační hodnoty našeho webu, nové snadnější možnosti publikace příspěvků (každý může sám napsat a rovnou odeslat svůj článek buďto do Magazínu, nebo i na hlavní stránku). S tím souvisí vylepšená práce s fotografiemi (možnost velkého rozlišení) a zejména nově máme možnost ke každému článku přidat vlastní fotogalerii.

S výšezmíněnými novými stránkami souvisí i výrazná modernizace diskusního fóra. Původní staré jednovrstvé je nyní nahrazeno novou verzí. Ta je bezpečnější a je pro lepší přehlednost členěna na jednotlivé kategorie a podkategorie. Aby byl přechod na novou verzi pokud možno co nejpříjemnější, byl použit vzhled velmi podobný původnímu. I ovládání je téměř identické, takže by s ním nikdo neměl mít potíže.

Nejzásadnější a nejviditelnější změnou je, možnost přímého vkládání obrázků do fóra k jednotlivým příspěvkům. A to přímo z vašeho počítače. Již tak není nutné složitě nahrávat obrázky někam na internet a do fóra vkládat linky, tak jako dřív. Jednoduše při psaní příspěvku připojíte soubor z počítače a je to. Odpadá tak složitá laborace s obrázky atp.

Jako u každé jiné změny, nemůže být všechno pouze pozitivní. Negativem přechodu na nový systém je, že se bohužel nepodařilo ze starého fóra přenést všechny příspěvky. Při přenosu byla použita databáze ze systémové zálohy, která byla pár týdnů stará. Proto zde chybí příspěvky za poslední cca měsíc. Naštěstí je ale doba dovolených, takže příspěvků z dané doby nebylo mnoho. Tolik vysvětlení faktu, proč zde někteří z Vás svůj poslední příspěvek nemohou najít.

Původní uživatelské účty zůstaly zachovány. A to jak vč. obrázku v avataru, tak i vč. vašeho přístupového hesla. Přes velkou pečlivost, která byla věnována přenosu databází, nelze úplně vyloučit, že v ojedinělých případech nenastane s funkčností některého účtu problém. Pokud se někomu stane, že se nebude moci přihlásit, kontaktujte mě přes mail. Ten je uveden dole v liště pod každým příspěvkem.

Věřím, že přes počáteční nezvyk a případné dětské nemoci přijmete nový systém pozitivně. Jakékoliv podněty či poznámky pište do sekce Kniha přání a stížností.

Současně všechny přispěvatele žádám, aby v zájmu zachování přehlednosti a tematické čistoty umísťovali svá témata do patřičných (pod)sekcí a příspěvky do již případně existujících vláken s odpovídajícím tématem.

Děkuji.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/