O Magazínu/přidat článek

Magazín CCK je občasník, který vydává Classic Car Króžek Brno, klub v AČR již od roku 2005. Vychází elektronicky a bezplatně nejen pro všechny naše členy a příznivce, ale také pro všechny ostatní návštěvníky našich webových stránek.

V Magazínu se snažíme informovat nejen o dění v klubu a jeho okolí, ale (a to zejména) o zajímavých akcích, srazech, výstavách, atp. Dále zde nejen naši členové prezentují svou renovátorskou i sběratelskou činnost.

Zaujal Vás náš Magazín? Pokud alespoň trochu ano, jsme rádi. Byli jste na nějaké zajímavé akci, nebo srazu,  o kterém byste chtěli informovat? Ano?!? Potom není nic jednoduššího, než o něm napsat článek do našeho Magazínu! Věřte, že je to opravdu jednoduché. :)

Jak přidat Váš článek?

Nejjednodušší cestou je, poslat Váš článek mailem k nám do redakce. Text může být jak přímo v těle mailu, tak i jako soubor z textového editoru v příloze. Každý článek doporučujeme doplnit nějakou fotkou, která článku dodá šťávu a zatraktivní tak Vaši psanou informaci.

Máte-li více fotek, které byste rádi vložili do článku ve formě  fotogalerie, nejsnadnějším způsobem je, odeslat je ve formě ZIP souboru v příloze mailu, nebo je uložit na nějaké webové dočasné úložiště a mail doplnit patřičným odkazem.

Doporučená velikost delší strany fotografií a jiné grafiky (rozlišení) je 1.000 px (pixelů). Neumíte-li fotografie zmenšovat, nevadí. Pošlete je tak, jak jsou. O zpracování a publikaci se již postará naše redakční rada. :)

Mailová adresa, na kterou můžete posílat Vaše články je: Albert.Sadovsky(zavináč)mail.ru

Jak se stát redaktorem?

Naprosto jednoduše! Stačí se zaregistrovat na našich webových stránkách. Následně od nás obdržíte návod na práci s našim redakčním systémem a získáte tak možnost samostatně publikovat.  Není se vůbec čeho bát. Zvládnete-li práci s textovým editorem ve vašem počítači, zvládnete jistě i publikovat na našem webu. :)

Redakční systém

Popis s ukázkou našeho redakčního systému, včetně stručného návodu a popisu publikace příspěvku najdete po kliknutí ZDE.

Redakční rada

  • Vladan Bernard
  • Albert Sadovský