Odkazy

 • Sponzoři a partneři

  • Autoklub České republiky Asociace veteran car klubů v AČR – největší a nejstarší motoristická organizace se stoletou tradicí. V současné době AČR registruje na 200 000 členů sdružených v téměř sedmistech klubech, působících na území celé České republiky. Autoklub České republiky Asociace veteran car klubů v AČR – největší a nejstarší motoristická organizace se stoletou tradicí. V současné době AČR registruje na 200 000 členů sdružených v téměř sedmistech klubech, působících na území celé České republiky.
  • Město Bystřice nad Pernštejnem Město Bystřice nad Pernštejnem
  • FKHV Federace klubů historických vozidel České republiky je občanským sdružením nezávislých a samostatných občanských sdružení majitelů a příznivců historických vozidel, působící na celém území České republiky. FKHV Federace klubů historických vozidel České republiky je občanským sdružením nezávislých a samostatných občanských sdružení majitelů a příznivců historických vozidel, působící na celém území České republiky.
  • FIVA Fédération Internationale des Véhicules Anciens FIVA Fédération Internationale des Véhicules Anciens
  • Motor Journal Nestranný a nezávislý měsíčník všech automobilistů a motocyklistů Motor Journal Nestranný a nezávislý měsíčník všech automobilistů a motocyklistů
  • Vydavatelství Motor presse Bohemia
  • Město Svratka
 • Dvorní kapela Classic Car Króžku

  • The Fireballs Kapela The Fireballs vznikla na sklonku roku 2001 v Brně. Do roku 2013 mají za sebou více než osm stovek vystoupení po České republice i v zahraničí. The Fireballs Kapela The Fireballs vznikla na sklonku roku 2001 v Brně. Do roku 2013 mají za sebou více než osm stovek vystoupení po České republice i v zahraničí.
 • Partnerské a doporučované kluby

  • Pražský klub historických vozidel V našem klubu se sešla unikátní vývojová řada vozů značky Škoda a to od roku 1939 typ Rapid (jediný z pojízdných v původním stavu na světě!) až po Škodu Garde z roku 1982. Hýčkáme celou řadu dodnes populárních Octavií, od jejího předchůdce – Škody 440 Spartak až po Octavii Combi. Jsme členem Autoklubu ČR. Pražský klub historických vozidel V našem klubu se sešla unikátní vývojová řada vozů značky Škoda a to od roku 1939 typ Rapid (jediný z pojízdných v původním stavu na světě!) až po Škodu Garde z roku 1982. Hýčkáme celou řadu dodnes populárních Octavií, od jejího předchůdce – Škody 440 Spartak až po Octavii Combi. Jsme členem Autoklubu ČR.
  • Autobusy Vyškov Autobusy Vyškov
  • LADA klub CS Značkový klub majitelů a příznivců legendárních sovětských, resp. ruských automobilů. LADA klub CS Značkový klub majitelů a příznivců legendárních sovětských, resp. ruských automobilů.
  • Octavia Club Teplice Jsme klub veteránistů, kteří se nesmíří s pohledem na stará, rezavějící auta, a tak je raději místo nedůstojného rozpadnutí dávají dohromady. Ony nám za to na oplátku dělají radost, radost a zase radost. Octavia Club Teplice Jsme klub veteránistů, kteří se nesmíří s pohledem na stará, rezavějící auta, a tak je raději místo nedůstojného rozpadnutí dávají dohromady. Ony nám za to na oplátku dělají radost, radost a zase radost.
  • Policejní historická společnost Policejní historická společnost je občanským sdružením založeným roku 2007, které se zabývá záchranou a uchováváním památek z historie policejních a bezpečnostních sborů na území Československa zejména po roce 1945 a související badatelskou činností. Policejní historická společnost Policejní historická společnost je občanským sdružením založeným roku 2007, které se zabývá záchranou a uchováváním památek z historie policejních a bezpečnostních sborů na území Československa zejména po roce 1945 a související badatelskou činností.
  • Skútr klub Čezeta Klub milovníků skútru Čezeta, který v Brně úspěšně funguje již řadu let sdružuje partu nadšenců, kteří provozují skútry z výroby ČZ Strakonice typu Čezeta a další jejich modifikace jako Druzeta a „rikša“ a také několik skútrů značky Manet a Tatran.
  • Slet eMBeiXů Vynikající stránky Michala Krčmáře, zaměřené pouze a jen na model Škoda 1000/1100 MBX a veškerého dění okolo těchto automobilů. Pokud příznivci těchto vozů řeknou, že jedou „trochu dál“, tak už to zcela jistě zavání pojmem expedice..! Slet eMBeiXů Vynikající stránky Michala Krčmáře, zaměřené pouze a jen na model Škoda 1000/1100 MBX a veškerého dění okolo těchto automobilů. Pokud příznivci těchto vozů řeknou, že jedou „trochu dál“, tak už to zcela jistě zavání pojmem expedice..!
  • Veterán klub Kroměříž Pěkné stránky veteránských nadšenců nebo, jak sami sebe nazývají, „sdružení příznivců automobilové a motocyklové techniky“. Mnoho užitečných rad a informací, inzerce, blogy, kalendář klubových akcí, fotogalerie. Veterán klub Kroměříž Pěkné stránky veteránských nadšenců nebo, jak sami sebe nazývají, „sdružení příznivců automobilové a motocyklové techniky“. Mnoho užitečných rad a informací, inzerce, blogy, kalendář klubových akcí, fotogalerie.
  • Volvoklub ČR Volvoklub ČR je partou lidí, kteří přes svou rozdílnost mají několik věcí společných. Řídíme volva a jsme partou lidí, kteří si z nějakého důvodu rozumí. Volvoklub ČR Volvoklub ČR je partou lidí, kteří přes svou rozdílnost mají několik věcí společných. Řídíme volva a jsme partou lidí, kteří si z nějakého důvodu rozumí.
 • Muzea

  • Technické muzeum v Brně TMB připravilo ve spolupráci s akciovou společností Automotodrom Brno a Automotoklubem Automotodrom Brno výstavu „75 let Masarykova okruhu“ (motto: „S větrem o závod“). Technické muzeum v Brně TMB připravilo ve spolupráci s akciovou společností Automotodrom Brno a Automotoklubem Automotodrom Brno výstavu „75 let Masarykova okruhu“ (motto: „S větrem o závod“).
  • Škoda Auto Muzeum Mladá Boleslav Tovární muzeum naší největší automobilky. Myslíme, že k tomu není co dodat. O vstřícnosti k návštěvníkům jsme se mnohokrát přesvědčili při naší akci Classic Škoda Weekend. Škoda Auto Muzeum Mladá Boleslav Tovární muzeum naší největší automobilky. Myslíme, že k tomu není co dodat. O vstřícnosti k návštěvníkům jsme se mnohokrát přesvědčili při naší akci Classic Škoda Weekend.
  • Muzeum motocyklů Lesná u Znojma V muzeu lze vidět mnoho strojů v původním stavu i renovovaných. Řadu vystavených exponátů lze po dohodě zakoupit. Součástí muzea je restaurace.
  • Tatra Muzeum Kopřivnice Kdo má rád Tatrovky, tady si zcela jistě příjde na své. Vystavené automobily samotné, ale i jejich součásti (včetně unikátních vzduchem chlazených motorů) umožňují vnímat dobově nekonvenční myšlenky, které se staly výsadou místních konstruktérů. Expozici doplňuje 7 audiovizuálních boxů, které poskytují vyčerpávající dodatkové informace ve formě videosekvencí. Tatra Muzeum Kopřivnice Kdo má rád Tatrovky, tady si zcela jistě příjde na své. Vystavené automobily samotné, ale i jejich součásti (včetně unikátních vzduchem chlazených motorů) umožňují vnímat dobově nekonvenční myšlenky, které se staly výsadou místních konstruktérů. Expozici doplňuje 7 audiovizuálních boxů, které poskytují vyčerpávající dodatkové informace ve formě videosekvencí.
 • Další odkazy

  • CCK na Rajčeti Podívejte se na naše fotogalerie, umístěné na známém úložišti. CCK na Rajčeti Podívejte se na naše fotogalerie, umístěné na známém úložišti.