Podzimní Motortechna 2018

Dne 20.10.2018 se na Brněnském výstavišti uskuteční tradiční Podzimní Motortechna. Dovolujeme si Vás všechny pozvat do výstavní expozice Classic Car Króžku – Brno, která bude umístěna na obvyklém místě v pavilonu „Z“. V 11:00 hod se bude podávat tradiční Brazilská káva a občerstvení. Tímto zveme všechny současné i bývalé členy CCK, kamarády a příznivce klubu.

Jarní Motortechna 2018

Dne 21.4.2018 se na Brněnském výstavišti uskuteční tradiční Jarní Motortechna. Dovolujeme si Vás všechny pozvat do výstavní expozice Classic Car Króžku – Brno, která bude umístěna na obvyklém místě v pavilonu „Z“. V 11:00 hod se bude podávat tradiční Brazilská káva a občerstvení. Tímto zveme všechny současné i bývalé členy CCK, kamarády a příznivce klubu.

TESTACE – termíny krajských retestací

info_modra2

Oznamujeme termíny krajských testací a retestací pro rok 2018. Číst dále

Podzimní Motortechna 2017

Classic Show Brno 2010

Classic Show Brno 2010Dne 21.10.2017 se na Brněnském výstavišti uskuteční tradiční Podzimní Motortechna. Dovolujeme si Vás všechny pozvat do výstavní expozice Classic Car Króžku – Brno, která bude umístěna na obvyklém místě v pavilonu „Z“. V 11:00 hod se bude podávat tradiční Brazilská káva a občerstvení. Tímto zveme všechny současné i bývalé členy CCK, kamarády a příznivce klubu.

Jarní Motortechna 2017

Dne 15.4.2017 se na Brněnském výstavišti uskuteční tradiční Jarní Motortechna. Dovolujeme si Vás všechny pozvat do výstavní expozice Classic Car Króžku – Brno, která bude umístěna na obvyklém místě v pavilonu „Z“. V 11:00 hod se bude podávat tradiční Brazilská káva a občerstvení. Tímto zveme všechny současné i bývalé členy CCK, kamarády a příznivce klubu.

Schůze CCK

Dnes 5.4.2017 schůze CCK proběhne v restauraci Akát v Bystrci od 18:00

Podzimní Motortechna 2016

Dne 15.10.2016 se na Brněnském výstavišti uskuteční tradiční Podzimní Motortechna.  Dovolujeme si Vás všechny pozvat do výstavní expozice Classic Car Króžku – Brno, která bude umístěna na obvyklém místě v pavilonu „Z“. V 11:00 hod se bude podávat tradiční Brazilská káva a občerstvení. Tímto zveme všechny současné i bývalé členy CCK, kamarády a příznivce klubu.

Sraz historických vozidel Šlapanice

Vážení,
Město Šlapanice se spoluúčastí Classic Car Króžku Brno v AVCC pořádá
RETRO VEČER
tato komorní akce se bude konat 9. 7. 2016, Sraz historických vozidel od 17:00 v Městském parku ve Šlapanicích, následně výstava a koncert. viz. plakát v příloze emailu.
Případně oznamte i kamarádům co by rádi přijeli.
Prosím o předběžné potvrzení účasti kvůli organizačním důvodům- děkuji.
Občerstvení pro účastníky zajištěno.

Retro večer 2016

Sraz historických vozidel Šlapanice

Retro večer 2016

Vážení,
Město Šlapanice se spoluúčastí Classic Car Króžku Brno v AVCC pořádá
RETRO VEČER
tato komorní akce se bude konat 9. 7. 2016, Sraz historických vozidel od 17:00 v Městském parku ve Šlapanicích, následně výstava a koncert. viz. plakát v příloze emailu.
Případně oznamte i kamarádům co by rádi přijeli.
Prosím o předběžné potvrzení účasti kvůli organizačním důvodům- děkuji.
Občerstvení pro účastníky zajištěno.Retro večer 2016

III.sraz vozidel socialistické éry OSTALGIE FAHRZEUG TREFFEN, Rakousko

Po loňském srazu v Sigmundsherbergu to neúnavný organizátor Karl Kuncar naštěstí nevzdal a inicioval pořádání III.ročníku setkání, tentokrát v A-2091 LANGAU (okres Horn), v příjemném prostředí areálu SOLA uprostřed bohaté vegetace u zatopeného lomu. Kempování možno přímo na místě, 38 míst je k dispozici v nocležně pod střechou na matračkách.  Příjezd možný již v pátek, hlavní program v sobotu – jízda vozidel (asi 60 km) po zajímavých místech okolí se zastávkami (focení, pokec u kávy).  Občerstvení bude pocházet většinou z ČR, tudíž i ceny budou mírné.

Termín : Od 03.06 – 05.06.2016

Program – sdělení organizátora  (ponecháno v originále):
Letosni sraz probehne jinak. Organizacne pevny, v rodinnem a internacionalistickem duchu. V patek volna zabava, vecer taborak s vzajemnym seznamenim. V sobotu 8 hod. budicek k snidani sovětskou pisni. Dopoledne 11.hod. nas opet navstivi justicni ministr Wolfgang Brandstetter, novy rusky velvyslanec, kteremu jsem slibil svezenicko ve Volze 24 jednoho ceskeho účastníka a znamy rakousky televizní moderator Harald Krassnitzer. Ve 12 hod. zehnani vozidel mistnim farářem. Ve 13 hod. vyjížďka na hrad Rosenburg. Kolem 16 hod po navratu volna zabava. Ve 20 hod zahraje znojemska kapela „Arcona“. V prestavce udelim poháry. V nedeli rano 8 hod budicek k snidani statni hymnou NDR.
Dobove uniformy a odev te doby na srazu vitani!
Jidelnicek:
Pivo: Velkopopovicky Kozel 11°
Vino: veltlinske od rakouského vinare
Rizky
Grilovane parky
Sekana
Gulas
Prilohy: bramborovy salat, chleba, horcice, kecup
Vsechno za v zapadnim meritku velmi priznive ceny.Jelikoz jsem jediny iniciator, soukroma osoba a veskere naklady nesu ja samotny, omlouvam se za omezeny vyber jidel.
Pokud mate ještě otázku, neváhejte napsat.

Tesim se na vasi ucast a na shledanou

Karl Kuncar

kuncar.karl@aon.at
——-
Takhle pěkně ten Kárl umí česky, a má tam ještě kolegu. Schválně jsem to nechal v originále. Tak se nebojte, že se tam třeba nedomluvíte. Kromě toho, určitě tam bude slušná česká účast i od nás – viz další informace na http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?f=159&t=21853 . Od hranic je to navíc opravdu jen skok od obce Šafov. J.