CCW 2013 – informace

CCW-deluxe

Zveme všechny majitele klasických vozidel všech značek na

jediný, pravý, nefalšovaný, originální

XIII. CLASSIC CAR WEEKEND

Kdy: 13. – 15. září 2013
Kde: Bystřice nad Pernštejnem – ulice Příční před městským úřadem
Pro koho: auto – moto kat. E F G (cca 1945 – 1983)

POZOR!!! Z organizačních důvodů došlo ke změně místa startu. Ten nebude na náměstí, ale na ulici Příční před městským úřadem! Příjezd je z horní části Masarykova nám., přes ul. Novoměstskou a dále potom ulici Dr. Veselého.

Tak pozor, ať ráno nezabloudíte. Pro přehlednost se podívejte na mapku, viz odkazy níže:

Příjezd na místo startu ze spodní části náměstí.
Příjezd na místo startu od horního kruhového objezdu.

Co si odvezete a co Vás nemine

Bulletin CCW, plakát, drobné sponzorské dary, netradiční úkoly na trati, jízdní hlídky SNB a VB, drobné občerstvení, slosování výherních vkladních knížek (patent CCW) o zajímavé ceny, večerní oldies párty
Sejdeme se opět v srdci Vysočiny, navštívíme Bystřici nad Pernštejnem, Nové Město na Moravě, Jimramov a další. Jako vždy půjde o mírně soutěžní krasojízdu krajem a jako obvykle (krize nekrize) nebude chybět ani tradiční večerní oldies párty.

Kde se potkáme?

V sobotu 14. září 2013 na ulici Příční před městským úřadem v Bystřici nad Pernštejnem (registrace posádek v době od cca 8:30 do 10:30. Bezprostředně poté následuje rozprava před jízdou a start posádek.

V čem budete soutěžit, o co se bude soutěžit, jaká budou pravidla?

Soutěže mají především pobavit a pravidla jsou proto jednoduchá a přehledná. Každá posádka na startu obdrží naši Výherní vkladní knížku (VVK). Na tuto knížku vám na soutěžních stanovištích budeme připisovat částky, a to dle vaší úspěšnosti při plnění úkolů, které na vás čekají. S prázdnou ovšem neodjede nikdo.

Budete-li při soutěžích úspěšní (a věříme že budete), přijedete do cíle s výherní vkladní knížkou, na které budete mít nastřádanou kulatou sumičku. Věříme, že nové soutěže i pravidla budou mnohem zábavnější.

Rezervace ubytování

Ubytování je letos zajištěno v internátu Střední zemědělské školy, v jehož naprosto dobově stylovém! sálu proběhne i večerní program s tradiční večerní oldiesparty, která ke Classic Car Weekendu již neodmyslitelně patří. Vše je tak soustředěno na jedno místo – ubytování, večerní zábava i parkování vozidel přímo v uzavřeném areálu internátu.

K dispozici jsou 2,3 a 4lůžkové pokoje. Teplá sprcha je samozřejmostí. Cena za ubytování je více než příznivá. Činí 200,- Kč na osobu a noc. Nástup na ubytování je možný po 16:30. V neděli je pokoje nutné vyklidit do 10:00!

S požadavkem na rezervaci pokoje s určitým počtem lůžek se obracejte sami přímo na internát:

Domov mládeže
Dr.Veselého 343
http://www.szesby.cz
hegerova.olga@szesby.cz
+420 566 550 917

Fajnšmekři mohou využít poněkud honosnějšího ubytování v areálu sportu, který leží v bezprostředním sousedství internátu. Zde ale nemáme plošnou rezervaci a je nutné individuální jednání.

Sporthotel
Dr.Veselého 754
http://www.arealsportu.cz

Doporučujeme

Pokud nechcete v sobotu brzy ráno vstávat a cestou spěchat, abyste stihli dojet včas, doporučujeme využít možnosti ubytování na internátu a přijet, resp. se ubytovat již v pátek. Budete tak mít možnost si v Bystřici ráno před startem přispat a prožít tak celý den naprosto uvolněně.

Registrace na sraz

Pro registraci vřele doporučujeme využít registrační formulář na našich stránkách. Celý proces tak můžete odbavit z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Na místě si pak už jen vyzvednete startovní číslo a dárečky. Jako bonus máte startovné snížené o 100,- Kč oproti registraci přímo na místě.

Startovné

250,- Kč za vozidlo včetně celé posádky při registraci předem (jedno vozidlo = až 4 lidé – toto neplatí pro pana Hrdličku a spol. :-) )
Startovné hrazené až na místě: +100,- Kč

Pokyny k provedení platby přes formulář

Po odeslání vyplněného formuláře obdržíte potvrzovací e-mail s celkovou částkou k úhradě a variabilním symbolem. K uznání platnosti registrace je nutné uhradit celkovou částku na náš transparentní účet č.: 1434939001/5500 Nezapomeňte přitom uvést variabilní symbol z registračního formuláře/potvrzovacího e-mailu!!! Bez tohoto variabilního symbolu nebude možné platbu správně přiřadit.

Platbu proveďte nejpozději do 10.9. 2013. Pozdější platby totiž nemusí být připsány na náš účet včas.

Máte-li jakékoliv otázky k akci, můžete je vznést na našem webu prostřednictvím komentářů, nebo přímo v našem diskusním fóru, popř. na mail: streci@cck-brno.com

Otázky a odpovědi

Dotaz: Mohu přijet s vozidlem starším ?
Odpověď : Ano, žádný problém jen musíte počítat s tím, že charakter tratě je šit více na míru novějším vozům. Můžete však využít možnosti zkrácení tratě . Tuto možnost itinerář umožňuje

Dotaz: Mohu přjet s vozidlem které má r.v. mladší než 82 ? Typ vozidla se však začal vyrábět před tímto datem.
Odpověď : OK, žádný problém

Dotaz: Chci přijet jen tak, nebudu soutěžit. Mohu se akce zúčastnit ?
Odpověď: Akce je normálně přístupná všem takže vám nikdo nebude bránit přijet se podívat. Pouze musíte počítat s tím, že soutěžení je připravené a je určeno pouze řádně registovaným posádkám stejně jako veškeré materiály, sponzorské dary atp.

Dotaz: Zvažuji účast ale doposud jsem se akce takového typu neúčastnil a nerad bych se tam na poprvé motal mezi zkušenými soutěžícími. Je nějaká možnost nesoutěžní účasti ?
Odpověď : Viz výše. Vřele ale doporučujeme zúčastnit se bez obav hned ,,naostro“. Veškeré soutěžení atp. je na pohodu, mimo to každá soutěžící posádka obdrží CCK- bulletin, kde najde veškeré potřebné informace, pravidla,program atp.

Bonus pro účastníky

Laskavostí Tatra klubu Bystřice nad Pernštejnem bude v době konání Classic Car Weekendu otevřen jejich nový depozitář v budově bývalého lihovaru. Všem účastníkům jej tedy vřele doporučujeme navštívit.  Specielně pro ně bude otevřen jak v sobotu odpoledne, tak i v neděli během dne.

Zejména pro ty, co se zdrží až do neděle, to bude jistě příjemná tečka na závěr a také vhodná příležitost k tomu, spálit před odjezdem případné zbytky C2H5OH po předešlé noci. :-)

 

Classic Car Weekend je na Facebooku! Podpořte akci na: http://www.facebook.com/ClassicCarWeekend

Sledujte náš web. Další podrobnosti či odpovědi na otázky budeme průběžně doplňovat.

Děkujeme za zájem a těšíme se na shledání na startu v Bystřici.
Organizační Vébor CCK