Nový web

Classic Car Króžek Brno vás vítá na našich nových webových stránkách. Čas letí mílovými kroky a s ním i vývoj internetu. Proto jsme se rozhodli rozloučit se s našimi starými stránkami a vkročit do nové epochy. Doufáme, že se vám naše nové stránky zalíbí. Nepracovali jsme jen na vzhledu, ale hlavně  na nových funkcích a zejména na zvýšení informační hodnoty našeho nového webu.

Máte-li jakékoliv náměty či připomínky, neostýchejte se nám je sdělit. Zajímavé nápady rádi zohledníme zapracujeme.

Vébor CCK

Komentáře

 1. Jan říká:

  Hlavně by to chtělo spravit datum, aby se zobrazovalo tak jak jsme zvyklý v ČR, DD.MM.RRRR a ne opačně napřed měsíc a pak den, to si každý bude myslet že je to už čtvrt roku.
  Dál by mě zajímalo kam se poděl z fora můj příspěvek – dost dlouhý, kde jsem popisoval změny v zákonu o provozu na pozemních komunikacích, který včera vyšel a jsou tam dost zásadní změny k depozitům. Tak ho prosínm taky přehrejte do diskuze tam kam jsem ho napsal (psal jsem ho do staré diskuze cca 2 hodiny před překlopením). A poslední výtka – nikde jsem dole a stránce nenašel odkaz na webmastera, to by tam asi taky mělo být, když chce někdo něco napsat k webu.
  Honza

  • Albert říká:

   Můžeš, prosím, upřesnit, kde se špatně zobrazuje datum? Jak na stránkách, tak i ve fóru je to nastaveno stejně a všude kde vidím datum, je zobrazené správně.
   Věc ohledně příspěvku ve fóru jsme dořešili přes SZ.
   Kontakty, stejně jako mnoho dalších věcí, budou doplněny. ;-)

 2. Stuart Mills říká:

  Hello!
  I need an old car for a video shoot In Brno this weekend, it will be just for an hour or so. I am looking for something big/american, however as the time is tight I will consider anything now. by the way, we will need this in the evening / when it gets dark.

  Many thanks

  Stuart
  776684465